מחסנים להשכרה

למי נדרשים מחסנים להשכרה? כיצד נקבע גודלה של יחידת האחסון? כיצד מומלץ לבחור את המחסן על מנת לוודא שמדובר במחסן בטוח ואיכותי?

מחסנים להשכרהמחסנים המשמשים לאחסון זמני של ציוד נדרשים למגוון רחב של לקוחות. כאשר מדובר למשל ברוכשי דירה שמכרו את דירתם שלהם והתחיל חוזה המכירה, אך טרם התחיל חוזה הקנייה של הנכס החדש, סביר כי הם יהיו זקוקים למספר ימים של מגורים במקום אחר, ולשם כך עליהם לאחסן את הציוד במחסן זמני. גם שוכרים שחיים בין חוזי שכירות או נמצאים בתקופת מעבר בין דירות משתמשים לא פעם בשירות הזה. סוג נוסף של אדם שיעשה שימוש במחסן להשכרה, הוא אחד שרק מפנה את דירתו, ולא עובר ממנה. מדובר באדם שמודע לכך שיש בעיית תברואה, הזנחה או אגרנות בדירתו ואז, בנוסף לשירותה של חברת פינוי דירה, הוא משלם גם על מחסנים להשכרה. במחסנים אלו באפשרותו לאחסן באופן זמני את התכולה שפונתה. שירותי אחסנה אלו נדרשים גם עבור אנשים אשר עוברים לגור בחו"ל מסיבה זו או אחרת ואינם מעוניינים למסור את הציוד שלהם, אלא לשמור אותו עד שיחזרו.
בעלי עסקים הזקוקים לשירותי השכרה של מחסנים
ישנם אנשים רבים שעלולים להזדקק לשירותים של השכרת מחסנים, ביניהם גם בעלי עסקים, החל ממפיקים, דרך מארגני אירועים ועד לאנשים שבאחזקתם ציוד הגברה או תאורה עודפים, אותם אין להם מקום לאחסן בבית או בבית העסק. במקרים אלו, הם יכולים לפנות לשירות כמו מחסנים להשכרה, ולקבל מחסן מעט יותר קטן ממחסן לאחסון דירות, בתעריף זול יותר וכך לזכות לפתרון יעיל ונוח עבור הציוד שלהם.
מה מבדיל חברת אחסון אחת מרעותה?
כאשר בודקים חברות המתמחות במחסנים להשכרה יש לעמוד על ההבדלים ביניהם, כי למרות שנדמה שכל חברה מציעה את אותם השירותים, למעשה, הדבר רחוק מלהיות נכון. אחד ההבדלים למשל יכול לבוא לכדי ביטוי בתפעול המתחם ובשמירה עליו 24/7. ידוע כי רוב החברות שהקימו מתחמי אחסון עם מחסנים להשכרה לא תמיד מפעילות את שירותי האבטחה בכל שעות היממה, ולכן יש שעות סגירה של המתחם ואף יש שעות בהן השומרים הולכים הביתה. אם יש לכם ברירה ובאפשרותכם להשקיע מעט יותר, תוכלו להבטיח שהתכולה שלכם תהיה מאובטחת סביב השעון. מדובר בהשקעה משתלמת אשר עדיפה פי כמה וכמה על כל אפשרות אחרת וכמובן, שיהיה זה גם יותר בטיחותי לכם ולציוד שהשארתם במחסן.
ע.מ נכסים מציעים שירותי מחסנים להשכרה
אנו מעמידים לרשותכם מחסנים להשכרה לכל מטרה החל מאחסון ציוד לדירות, דרך אחסון ציוד הפקה ותאורה ועד לאחסון תכולת פינוי דירה, והכל בהתאמה אישית ותוך התבססות על היקף התכולה ועל צורכי האבטחה שלכם. כל מחסן מכיל דלת מוגנת עם מפתח אישי שנמסר לכם, מאויש 24/7, מגובה במצלמות אבטחה ומספק שירותי אינטרנט אלחוטי בחינם לכל דורש.
פנו לחברת ע.מ נכסים במקרה ואתם זקוקים למחסנים להשכרה בכל עת: הקליקו על קישור זה ואנו נשמח לעמוד לשירותכם!